درباره ما


صنایع بسته بندی بوتیا با 6 سال فعالیت مستمر در امر تولید و بسته بندی مواد غذایی توانسته است این نام تجاری را به مصرف کنندگانش با خوشنامی معرفی نماید.

فعالیت این واحد از سال ۱۳94 با همکاری گروهی از مهندسین صنایع غذایی به مدیریت آقای محمدعلی امیری در منطقه کویری کشور (کرمان) آغاز شده است.

بوتیا یکی از برندهای موفق در زمینه صنایع غذایی با خط تولید مکانیزه و امکانات سخت افزاری بسیار پیشرفته است. برند بوتیا یکی از زیر مجموعه های شرکت مادر است که به فرآوری و بسته بندی ادویه، غلات، قند و شکر، انواع آرد و … می پردازد.
گفتنی ست که بوتیا نام قدیم شهرستان کرمان بوده و از گذشته تا به امروز محصولاتی نظیر غلات و ادویه جات را ارائه می کرده است.

اولین محصول تولیدی بوتیا، بسته بندی حبوبات است که هر بسته حاوی مرغوبترین حبوبات بازار در بسته بندی های شیک می باشد. کیفیت محصولات بوتیا که موجب افزایش فروش شده بود، مدیریت مجموعه را به فکر تولید و بسته بندی ادویه با کیفیت انداخت و در زمان کوتاهی انواع ادویه بسته بندی و به بازار عرضه شد. فروش بالای محصولات بوتیا خود نشانه پذیرش و آشنائی کامل خریداران نسبت به این برند است.

قابل ذکر است که تمامی محصولات بوتیا تحت پوشش و نظارت وزارتخانه بهداشت و درمان و وزارتخانه صنایع و معادن تولید میگردند. آزمایشگاه صنایع غذایی بوتیا از همان بدو تاسیس برپا شد و در راستای تغییرات روز افزون سلائق غذائی افراد، همواره تلاش نموده تا به تولیدی با کیفیت برتر توام با دانش روز اهتمام ورزد.

صنایع غذایی بوتیا با دارا بودن آزمایشگاه تخصصی میکروبی و شیمیائی خود که همواره همراه با تحقیق و توسعه محصولاتش انجام می پذیرد تمامی مراحل تولیدات خود را تا ارائه محصول نهایی که دراختیار مصرف کننده قرار میگیرد مستمراً کنترل نموده تا علاوه بر قبول مصرف کننده، مورد سنجش و قبول ارگانهای مربوطه متخصص هم قرار داشته باشد.

امید است با همراهی مصرف کنندگانمحصولات بوتیا بتوانیم همواره محصولات با کیفیت ارائه کنیم.


#بوتیا #صنایع_غذایی_بوتیا #بسته_بندی #موادغذایی #حبوبات #ادویه #نخود #لوبیا #چیتی #بلبلی #ماش #لپه #زردچوبه #فلفل #فلفل_سیاه #فلفل_قرمز #پودرسیر #آردسوخاری #پودرسوخاری #آردبرنج #آردنخود #دارچین #پودرلیمو #سماق #جوپرکبازگشت به بالا