اخبار سایت


 • ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
  اخبار صنعت تولید و بسته بندی غذایی

  شکوفایی پت بازیافتی در صنعت بسته‌بندی جهان

  در زمانی که پلاستیک و بسته بندی‌های پلاستیکی هر روز بیشتر محبوبیت خود را از دست می‌دهند کاربردهایPET بازیافتی، از بطری گرفته تا لوله و کارتن، هر روز در حال پیشرفت و شکوفایی است.

  با توجه به میزان نو آوری و کشش بازار مربوط به این ماده، بنظر می‌رسد PET بازیافتی را می‌توان به عنوان پلاستیک سال ۲۰۲۰ انتخاب کرد.

  امروز در پی سیل نقدهای منفی سالیان گذشته درباره مضرات پلاستیک برای محیط زیست در روزنامه ها، این ماده در سال ۲۰۲۰از دیدگاه بسیاری یک انتخاب ضدفرهنگ محسوب می‌شود، از این رو برخی برندها به سمت

  ...

 • ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
  اخبار صنعت تولید و بسته بندی غذایی

  نقش صنعت بسته بندی در توسعه صنعتی کشور برجسته است

  استاندار قزوین گفت: صنعت چاپ و بسته بندی، نقش بسیار مهمی در توسعه صنعتی کشور ایفا می‌کند و باید برای حل مشکلات این حوزه تلاش کنیم.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به نقل از خبرگزاری ایرنا هدایت الله جمالی پور روز سه شنبه در بازدید از یک واحد تولیدی در عرصه چاپ به مناسبت روز ملی صنعت چاپ، افزود: صنعت بسته بندی در رونق اقتصادی و توسعه صنعتی استان و کشور بسیار مهم است و اگر این صنعت را نداشته باشیم نمی‌توانیم تولید را به بازار عرضه کنیم.

  وی گفت: همانقدر که کیفیت

  ...

 • ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
  اخبار صنعت تولید و بسته بندی غذایی

  کرونا تقاضای بسته‌بندی را افزایش داد

  رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ از کاهش صادرات در این صنعت در سال ۱۳۹۸ نسبت به سال ۱۳۹۷ خبر داد و گفت که ویروس کرونا در مقطع کوتاهی که مرزها بسته شده بود بر صادرات این صنعت تاثیر منفی گذاشت، اما به دلیل افزایش تولید اقلام بهداشتی، ضدعفونی و حتی برخی انواع مواد غذایی، تقاضای بسته‌بندی چاپ در زمان کرونا افزایش داشته است.

  بابک عابدینی اظهار کرد: ظرفیت صادرات در صنعت چاپ به تقاضای داخلی بستگی دارد و ما می‌توانیم مازاد ظرفیت را صادر کنیم. بیشترین حجم صادرات صنعت چاپ در زمینه بسته‌بندی‌های پلیمری

  ...

 • ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
  اخبار صنعت تولید و بسته بندی غذایی

  مدل توسعه صنعت بسته بندی کرمان تدوین شود

  رئیس اتاق بازرگانی کرمان با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان در حوزه‌های مختلف اقتصاد استان، گفت: باید برای بهره وری بیشتر در اقتصاد استان، صنعت چاپ و بسته بندی کرمان را توسعه داد و برای آن مدلی تدوین کرد.

  به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ سیدمهدی طبیب زاده در نشست کمیسیون بازرگانی افزود: متاسفانه ضعف در صنعت بسته بندی استان وجود دارد و کارشناس چاپ، بسته بندی و برندینگ کشور پس از سه روز بازدید از امکانات این حوزه در استان معتقد است که کرمان در حد یک روستا امکانات چاپ و بسته بندی ندارد. وی

  ...

 • ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
  اخبار صنعت تولید و بسته بندی غذایی

  رشد چشمگیر بسته بندی در قاره آسیا

  بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته بسته بندی در قاره آسیا تا سال ۲۰۲۴ به ارزش ۴۵۸ میلیارد و ۲۰۰میلیون دلار خواهد رسید.

  طی ۵ سال آینده رشد بسته بندی در آسیا افزایش خواهد داشت. اکنون آسیا بزرگترین بازار منطقه ای برای بسته بندی‌ها و بازار اصلی رشد بازار بسته بندی در سطح جهان است. به این ترتیب فضای متنوع و در حال تحول سریع آن چالش‌های بی نظیری را برای طراحان بسته بندی ، مبدل‌ها و تأمین کنندگان مواد به وجود می‌آورد.

  بر اساس آخرین گزارش اسمیترز بازار کل فروش بسته بندی‌ها در ارزش آسیا از ۳۷۷.۵ میلیارد دلار

  ...

 • ۱۳۹۵/۰۴/۱۰
  اخبار صنعت تولید و بسته بندی غذایی

  برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی در زنجان

  محمد فاطمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به استقبال مردم از نمایشگاه‌های دایر شده در سایت نمایشگاهی کاسپین زنجان اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه‌ها در این سایت بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده ادامه می‌یابد.

  وی نخستین نمایشگاه پیش روی برای برگزاری را نمایشگاه صنایع غذایی ( بسته‌بندی، خدمات، فروش محصولات) اعلام و اضافه کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده این نمایشگاه به مدت هشت روز برگزار می‌شود.

  سرپرست سایت نمایشگاهی کاسپین زنجان زمان آغاز نمایشگاه صنایع غذایی ( بسته‌بندی،

  ...


بازگشت به بالا